    B192.003.150
38,29zł brutto
31,13zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 383 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Philips PH3 x 150mm BAHCO B192.003.150 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH3x150 mm BAHCOFIT BAHCO [B192.003.150]:
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260.
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.003.150]:
  • typ grota: krzyżowy Philips,
  • rozmiar grota:  PH3,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
  • waga: 150 g
długość całkowita: 267 mm
waga: 150 g
długość części roboczej: 150 mm