wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH-2 ERGO Bahco [BE-8621]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8621
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 384 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy do śrub typu Philips PH-2 firmy BAHCO model BE-8621, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH2 ERGO Bahco [BE-8621]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
parametry wkrętaka Bahco BE-8621
- typ grota: krzyżowy Philips
- rozmiar grota: PH2
- długość grota: 100mm
- długość rękojeści: 122mm
- grubość rękojeści: 27mm
- długość całkowita wkrętaka: 222mm
- waga: 77g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 222 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7311518292324 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH2 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
