    B192.002.125
24,26zł brutto
19,72zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 243 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH2 BAHCOFIT BAHCO [B192.002.125]
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260
parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.002.125]:
  • typ grota: krzyżowy Philips
  • rozmiar grota:  PH2
  • długość grota: 125mm
  • długość rękojeści: 117mm
  • grubość rękojeści: 34mm
  • długość całkowita wkrętaka: 242mm
  • waga: 97g
Znalezione obrazy dla zapytania b192.002.125
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 242 mm
długość części roboczej: 125 mm