wkrętak krzyżowy Phillips do śrub PH0 Wera [05008750001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05008750001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 315 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Philips PH0 firmy WERA typ 05008750001, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Wkrętak wyposażony jest w końcówkę LASERTIP, która posiada mikroskopijne rowki wypalone promieniem lasera tworząc chropowatą powierzchnię wgryzającą się w gniazdo śruby.
Wysokiej jakości wkrętak krzyżowy do śrub PH0, serii Kraftform Wera [05008750001]:
- wkrętak krzyżowy Phillips serii Kraftform z trzpieniem sześciokątnym, niklowany,
- posiada twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie i miękkie strefy, które zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych dla szybkiej i bezpiecznej pracy,
- system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu,
- wkrętak wyposażony jest w końcówkę LASERTIP, która posiada mikroskopijne rowki wypalone promieniem lasera tworząc chropowatą powierzchnię wgryzającą się w gniazdo śruby zapobiegając wyślizgiwaniu się wkrętaka,
- dzięki końcówce LASERTIP nie jest już potrzebna tak duża siła dociskająca wkrętak do gniazda w czasie wkręcania,
parametry wkrętaka PH0 Wera [05008750001]
- rozmiar grota: PH0
- długość trzpienia (klingi): 60 mm
- długość rękojeści: 81 mm
- długość całkowita: 142 mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 4 mm
- rozmiar zbieraka: 4 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 141 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 4013288108128 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH0 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.033 kg |
| długość opakowania: | 14.1 cm |
| szerokość opakowania: | 2.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
