    B192.002.300
37,58zł brutto
30,55zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 376 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Philips PH2 x 300mm BAHCO B192.002.300 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH2x300mm BAHCOFIT BAHCO [B192.002.300]:
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260.
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.002.300]:
  • typ grota: krzyżowy Philips,
  • rozmiar grota:  PH2,
  • długość grota: 300 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 417 mm,
  • waga: 140 g
długość całkowita: 417 mm
waga: 140 g
długość części roboczej: 300 mm