    B192.002.150
26,68zł brutto
21,69zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 267 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH2 BAHCOFIT BAHCO [B192.002.150]:
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260.
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.002.150]:
  • typ grota: krzyżowy Philips,
  • rozmiar grota:  PH2,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
  • waga: 97 g
długość całkowita: 267 mm
długość części roboczej: 150 mm