wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH1, ERGO Bahco [BE-8610]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8610
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 371 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy do śrub typu Philips PH1 BAHCO BE-8610, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Trójskładnikowa rękojeść wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt jest bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór potrzebnego narzędzia.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH1 ERGO Bahco [BE-8610]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku - konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, co zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, mniejsze jest również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni,
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- kolorowe oznaczenie na rękojeści umożliwia łatwą identyfikację rozmiaru wkrętaka,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega jego stoczeniu się z niewypoziomowanej powierzchni,
- wkrętak jest zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
Parametry techniczne wkrętaka ERGO Bahco [BE-8610]:
- typ grota: krzyżowy Philips,
- rozmiar grota: PH1,
- długość grota: 75 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 27 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 197 mm,
- waga: 62g
| długość całkowita: | 197 mm |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314150010776 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
