wkrętak krótki do śrub Philips PH2, ERGO, Bahco [BE-8602]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8602
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 372 pkt. |
Krótki wkrętak ręczny do śrub Philips PH2, BAHCO BE-8602, z serii ERGO, przeznaczony do prac ciasnych i trudno dostępnych miejscach - długość całkowita wynosi jedynie 83 mm.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka ułatwiają szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia. Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krótki do śrub Philips PH2, ERGO, Bahco [BE-8602]:
- krótki wkrętak do śrub prostych przeznaczony do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
- wkrętak do śrub krzyżowych typu Philips o ergonomicznej konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260.
PARAMETRY TECHNICZNE KRÓTKIEGO WKRĘTAKA BAHCO [BE-8602]:
- typ grota: Philips,
- rozmiar grota: PH2,
- długość grota: 25 mm,
- długość rękojeści: 58 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 83 mm,
- waga: 43 g
| długość całkowita: | 83 mm |
| waga: | 43 g |
| długość części roboczej: | 25 mm |
| EAN: | 7314151838713 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH2 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
