wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH1 BAHCOFIT Bahco [B192.001.100]
-
Producent:
-
Kod producenta:B192.001.100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 194 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Philips PH1 firmy BAHCO z serii BAHCOFIT model [B192.001.100] przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczna, dwukomponentowa, antypoślizgowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę.
Trzon wkrętaka jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, ma oksydowaną na czarno końcówkę, co zwiększa trwałość i precyzję narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH1 BAHCOFIT BAHCO [B192.001.100]
- wkrętak do śrub krzyżowych Philips z serii BahcoFit cieszy się zasłużoną renomą, najwyższej jakości grot i rękojeść sprawdzają się doskonale w przemysłowych zastosowaniach
- trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką
- końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę
- pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia
- łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby dzięki oznaczeniom na rękojeści, numer seryjny i rodzaj końcówki jest wybity laserowo
- zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260
parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.001.100]:
- typ grota: krzyżowy Philips
- rozmiar grota: PH1
- długość grota: 100mm
- długość rękojeści: 105mm
- grubość rękojeści: 30mm
- długość całkowita wkrętaka: 205mm
- waga: 65g

| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 205 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150278107 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
