    B192.001.100
19,41zł brutto
15,78zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 194 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH1 BAHCOFIT BAHCO [B192.001.100]
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260
parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.001.100]:
  • typ grota: krzyżowy Philips
  • rozmiar grota:  PH1
  • długość grota: 100mm
  • długość rękojeści: 105mm
  • grubość rękojeści: 30mm
  • długość całkowita wkrętaka: 205mm
  • waga: 65g
Znalezione obrazy dla zapytania b192.002.125
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 205 mm
długość części roboczej: 100 mm