    B192.000.075
16,30zł brutto
13,25zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 163 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy do śrub Phillips PH0 BAHCOFIT BAHCO [B192.000.075]
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia
  • zgodny z normą ISO 8764/DIN 5260
parametry wkrętaka BAHCOFIT [B192.000.075]:
  • typ grota: krzyżowy Philips
  • rozmiar grota:  PH0
  • długość grota: 75mm
  • długość rękojeści: 95mm
  • grubość rękojeści: 24,5mm
  • długość całkowita wkrętaka: 170mm
  • waga: 27g
Znalezione obrazy dla zapytania b192.002.125
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 170 mm
długość części roboczej: 75 mm