udarowy przegub kątowy na kwadrat 3/8", Koken [13770-P]
-
Producent:
-
Kod producenta:13770-P
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1483 pkt. |
Najwyższej jakości udarowy przegub kątowy firmy Koken model [13770-P] z mocowaniem na kwadrat 3/8".
Pozwala pracować nasadkami z mocowaniem 3/8" pod kątem do 30º .
Narzędzia firmy Koken produkowane są z najwyższej jakości stali i sprawdzają się w pracach pod dużym obciążeniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 3/8" firmy KOKEN model 13770-P:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma pin blokujący nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 3/8'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę.
dane techniczne przegubu 13770-P:
- typ mocowania: kwadrat 3/8'',
- blokada nasadki na kwadracie: pin blokujący
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 56 mm,
- waga: 110 g.
| długość całkowita: | 56 mm |
| waga: | 110 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 4991644340323 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
