udarowy przegub kątowy na kwadrat 3/4", KOKEN [16771]
-
Producent:
-
Kod producenta:16771
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2996 pkt. |
Najwyższej jakości udarowy przegub kątowy firmy KOKEN model [16771] z mocowaniem na kwadrat 3/4".
Do stosowania z kluczami udarowymi o napędzie pneumatycznym lub elektrycznym.
Pozwala pracować pod maksymalnym kątem do 30º, szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 3/4" firmy KOKEN model 16771:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 3/4'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę.
dane techniczne przegubu 16771:
- typ mocowania: kwadrat 3/4'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 95 mm,
- waga: 720 g.
| długość całkowita: | 95 mm |
| waga: | 720 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 4991644430420 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.720 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
