udarowy przegub kątowy 3/8'' IRIMO [162-50-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:162-50-1
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 629 pkt. |
Udarowy przegub kątowy firmy IRIMO model [162-50-1] z mocowaniem na kwadrat 3/8". Wykonany zgodnie z normą: DIN 16503 / ISO 1174.
Przegub wykonany został ze stali stopowej, kutej, oksydowanej i przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi, sieciowymi).
Pozwala pracować pod kątem 30º. Szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 3/8" firmy IRIMO model [162-50-1]:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 3/8'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę,
- wykonany zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174,
dane techniczne przegubu [162-50-1]:
- typ mocowania: kwadrat 3/8'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 35º,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- wymiar A: 22 mm,
- waga: 124 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 124 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 8414909233261 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.115 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
