udarowy przegub kątowy 3/4' IRIMO [175-25-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:175-25-2
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1929 pkt. |
Udarowy przegub kątowy firmy IRIMO model [175-25-2] z mocowaniem na kwadrat 3/4". Wykonany zgodnie z normą: DIN 16503 / ISO 1174.
Przegub wykonany został ze stali stopowej, kutej, oksydowanej i przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi, sieciowymi).
Pozwala pracować pod kątem 30º. Szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 3/4" firmy IRIMO model [175-25-2]:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 3/4'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę,
- wykonany zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174,
dane techniczne przegubu [175-25-2]:
- typ mocowania: kwadrat 3/4'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 92 mm,
- wymiar A: 42 mm,
- waga: 580 g.
| długość całkowita: | 92 mm |
| waga: | 580 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| EAN: | 8414909234060 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.502 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
