udarowy przegub kątowy 1'' BAHCO [K9567S]
-
Producent:
-
Kod producenta:K9567S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6069 pkt. |
Najwyższej jakości udarowy przegub kątowy firmy BAHCO model K9567S z mocowaniem na kwadrat 1". Wykonany zgodnie z normą: DIN 3121-H 24 / ISO 1174.
Przegub wykonany został z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej i przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi, sieciowymi).
Pozwala pracować pod kątem 35º. Szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 1" firmy KOKEN model K9567S:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 1'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 35º w każdą stronę,
- wykonany zgodnie z normą DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
- zalecamy stosowanie pierścieni blokujących, do tego nasadki pierścień K560F-7
dane techniczne przegubu K9567S:
- typ mocowania: kwadrat 1'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 35º,
- długość całkowita [L]: 124 mm,
- waga: 1426 g.
| długość całkowita: | 124 mm |
| waga: | 1426 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 7314151286095 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
