udarowy przegub kątowy 1'' IRIMO [179-52-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:179-52-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3899 pkt. |
Udarowy przegub kątowy firmy IRIMO model [179-52-2] z mocowaniem na kwadrat 1". Wykonany zgodnie z normą: DIN 16503 / ISO 1174.
Przegub wykonany został ze stali stopowej, kutej, oksydowanej i przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi, sieciowymi).
Pozwala pracować pod kątem 30º. Szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 1" firmy IRIMO model [179-52-2]:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 1'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę,
- wykonany zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174,
dane techniczne przegubu [179-52-2]:
- typ mocowania: kwadrat 1'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 120 mm,
- wymiar A: 54 mm,
- waga: 650 g.
| długość całkowita: | 120 mm |
| waga: | 650 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 8414909234459 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.111 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
