udarowy adapter blokujący do nasadek 3/8", Koken [13333AL]
-
Producent:
-
Kod producenta:13333AL
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1915 pkt. |
Udarowy adapter blokujący do nasadek Koken 13333AL, pozwalający na szybkie mocowanie i wymianę nasadek z mocowaniem na kwadrat 3/8".
Wyprodukowany z najwyższej jakości stali, przeznaczony do prac z kluczami udarowymi - doskonale sprawdzi się w pracach pod dużym obciążeniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Udarowy adapter blokujący do nasadek z mocowaniem 3/8" KOKEN [13333AL]:
- adapter udarowy umożliwiający szybką wymianę i pewne trzymanie nasadek z mocowaniem na kwadrat 3/8",
- wykonany z wysokiej jakości kutej stali,
- przeznaczony do prac z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA KOKEN [13333AL]:
- typ mocowania: kwadrat 3/8'',
- długość całkowita [L]: 45 mm,
- waga: 62 g
| długość całkowita: | 45 mm |
| waga: | 62 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| EAN: | 4991644340064 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.062 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
