tarnik wpuszczony, do szlifierek kątowych, 125x22,2x3mm, BASIC, TARPOL [TS#27]
-
Producent:
-
Kod producenta:TS#27
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 360 pkt. |
Tarnik wpuszczony, do szlifierek kątowych, 125x22,2x3mm, BASIC, TARPOL [TS#27]
Tarnik do obróbki drewna, gumy, tworzyw sztucznych, miękkich metali, gazobetonu, płyt G-K oraz racic, przeznaczony do szlifierek kątowych.
Wpuszczenie nakrętki poniżej płaszczyzny ściernej umożliwia dokładną pracę całą płaszczyzną tarczy ściernej.
Wszechstronna tarcza do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb, załamywania krawędzi oraz dopasowywania i oczyszczania materiałów.
Podczas użytkowania należy stosować środki ochrony osobistej i nie przekraczać dopuszczalnej prędkości obrotowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarnik wpuszczony, do szlifierek kątowych, 125x22,2x3mm, BASIC, TARPOL [TS#27]
- tarnik przeznaczony do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, miękkich metalach, gazobetonie, płytach G-K oraz do obróbki racic,
- wpuszczenie nakrętki poniżej płaszczyzny ściernej umożliwia dokładną pracę całą płaszczyzną tarczy ściernej,
- wszechstronna tarcza do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb, załamywania krawędzi oraz dopasowywania i oczyszczania materiałów,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: odzież ochronna, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne,
- w żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy,
- nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji,
PARAMETRY TECHNICZNE FREZA BASIC TARPOL [TS#27]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- wysokość tarczy: 3 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- waga: 300 g,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 3 mm |
| EAN: | 5902596815271 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.3 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
