tarnik wpuszczony do szlifierek kątowych, 125 x 22,2 x 3 mm, TARPOL [T-61] gładź wstępna
-
Producent:
-
Kod producenta:T-61
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 467 pkt. |
Tarnik wpuszczony do szlifierki kątowej 125 mm, TARPOL [T-61], przeznaczony do drewna, gumy, tworzyw sztucznych, miękkich metali, gazobetonu, płyt G-K, a także do racic. Pozwala na uzyskanie gładzi wstępnej.
Tarnik wpuszczony przeznaczony jest do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb z dużych powierzchni. Przy jego pomocy można załamywać krawędzie, dopasowywać i oczyszczać obrabiany materiał. Kształt tarczy i wpuszczenie nakrętki mocującej do środka umożliwia dokładną pracę całą powierzchnią ścierną.
Średnica tarczy 125 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 3,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik wpuszczony do szlifierek kątowych 125 mm, TARPOL [T-61]:
- tarnik do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, miękkich metalach, gazobetonie, płytach G-K, a także do racic,
- przeznaczony do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb na dużych płaszczyznach,
- przy pomocy tarnika T-61 można załamywać krawędzie obrabianego materiału, dopasowywać i oczyszczać powierzchnie,
- kształt tarnika z wpuszczeniem nakrętki umożliwia dokładną pracę całą płaszczyzną ścierną,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry tarnika wpuszczonego TARPOL [T-61]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- grubość tarczy: 3 mm,
- granulacja: gładź wstępna,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- gwarancja:
- 12 miesięcy w przypadku zakupu na fakturę,
- 24 miesiące w przypadku zakupu na paragon, - instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| typ tarczy: | wklęsła |
| EAN: | 5902596815615 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
