tarnik uniwersalny do szlifierek kątowych, 125 x 22,2 x 3 mm, TARPOL [T-13]
-
Producent:
-
Kod producenta:T-13
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 566 pkt. |
Tarnik uniwersalny do szlifierki kątowej 125 mm, TARPOL [T-13] do drewna, tworzyw sztucznych, gumy, gazobetonu, płyt G-K.
Tarnik przeznaczony jest do cięcia, frezowania, nacinania rowków, dopasowywania elementów, np. podczas prac instalatorskich bądź ciesielskich.
Średnica tarczy 125 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 3,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik uniwersalny do szlifierek kątowych 125 mm, TARPOL [T-13]:
- tarnik do prac w drewnie, tworzywach sztucznych, gumie, gazobetonie, płytach G-K,
- przeznaczony do cięcia, frezowania, nacinania rowków, dopasowywania elementów,
- przy pomocy tarnika T-13 można np. tworzyć w miękkich ścianach zarysy do prac instalacyjnych (np. przy prowadzeniu kabli, czy rur instalacyjnych),
- sprawdzi się także w pracach ciesielskich przy dopasowywaniu elementów konstrukcji dachowych,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry tarnika TARPOL [T-13]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- grubość tarczy: 3 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- gwarancja:
- 12 miesięcy w przypadku zakupu na fakturę,
- 24 miesiące w przypadku zakupu na paragon,
- instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 5902596815134 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
