tarnik frez kątowy 45 stopni - A, do szlifierek kątowych, 120 x 22,2 x 15 mm, TARPOL [T-90]
-
Producent:
-
Kod producenta:T-90
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 812 pkt. |
Tarnik frez kątowy 45° typu A, do szlifierki kątowej, 120 mm, TARPOL [T-90], przeznaczony do drewna, gumy, tworzyw sztucznych, gazobetonu, płyt regipsowych.
Tarnik kątowy przeznaczony jest do frezowania pod kątem 45°. Przy jego pomocy można wykonywać zdobienia i bruzdy pod przewody i instalacje elektryczne, załamywać krawędzie, dopasowywać i oczyszczać obrabiany materiał.
Kształt tarnika umożliwia wykonywanie pracy z dużą precyzją i dokładnością.
Średnica tarczy 120 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 15,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik frez kątowy 45° - A, do szlifierek kątowych, 120 mm, TARPOL [T-90]:
- frez kątowy do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, gazobetonie, płytach regipsowych,
- kształt tarnika umożliwia frezowanie kątowe-A (45°) z dużą precyzją i dokładnością,
- przy pomocy tarnika turbo T-90 można załamywać krawędzie obrabianego materiału, dopasowywać i oczyszczać powierzchnie oraz wykonywać bruzdy i zdobienia,
- bardzo duża powierzchnia ścierna sprawia, że doskonale sprawdzi się również w pracach artystycznych, np. dla rzeźbiarzy,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry freza kątowego 45° - A, TARPOL [T-90]:
- średnica tarczy: 120 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- wysokość tarczy: 15 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 120 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 15,0 mm |
| EAN: | 5902596815905 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 15 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
