tarnik turbo frez do szlifierek kątowych, 120 x 22,2 x 18 mm, TARPOL [T-43]
-
Producent:
-
Kod producenta:T-43
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 787 pkt. |
Tarnik turbo frez do szlifierki kątowej 120 mm, TARPOL [T-43], przeznaczony do drewna, gumy, tworzyw sztucznych, gazobetonu, płyt G-K.
Tarnik turbo przeznaczony jest do frezowania z dużą precyzją i dokładnością. Przy jego pomocy można wykonywać bruzdy i wpusty pod przewody i instalacje elektryczne, załamywać krawędzie, dopasowywać i oczyszczać obrabiany materiał. Bardzo duża powierzchnia ścierna sprawia, że doskonale sprawdzi się również w pracach artystycznych, np. dla rzeźbiarzy.
Średnica tarczy 120 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 18,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik turbo frez do szlifierek kątowych 120 mm, TARPOL [T-43]:
- tarnik do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, gazobetonie, płytach G-K,
- przeznaczony do frezowania z dużą precyzją i dokładnością,
- przy pomocy tarnika turbo T-43 można załamywać krawędzie obrabianego materiału, dopasowywać i oczyszczać powierzchnie oraz nacinać bruzdy i wpusty pod przewody i instalacje elektryczne,
- bardzo duża powierzchnia ścierna sprawia, że doskonale sprawdzi się również w pracach artystycznych, np. dla rzeźbiarzy,
- kształt tarnika z wpuszczeniem nakrętki umożliwia dokładną pracę całą płaszczyzną ścierną,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry tarnika turbo TARPOL [T-43]:
- średnica tarczy: 120 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- wysokość tarczy: 18 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- gwarancja:
- 12 miesięcy w przypadku zakupu na fakturę,
- 24 miesiące w przypadku zakupu na paragon, - instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 120 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 18 mm |
| EAN: | 5902596815431 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
