tarnik frez promieniowy wypukły R15, do szlifierek kątowych, 120 x 22,2 x 15 mm, TARPOL [T-93]
-
Producent:
-
Kod producenta:T-93
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 775 pkt. |
Frez promieniowy wypukły R15, do szlifierki kątowej, 120 mm, TARPOL [T-93], przeznaczony do drewna, gumy, tworzyw sztucznych, gazobetonu, płyt regipsowych.
Tarnik kątowy T-93 przeznaczony jest do uzyskiwania zaokrągleń. Przy jego pomocy można załamywać krawędzie, dopasowywać, oczyszczać obrabiany materiał oraz wykonywać bruzdy i zdobienia.
Kształt tarnika umożliwia frezowanie po łuku (R15) z dużą precyzją i dokładnością.
Średnica tarczy 120 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 15,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik frez promieniowy wypukły R15, do szlifierek kątowych, 120 mm, TARPOL [T-93]:
- frez promieniowy do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, gazobetonie, płytach regipsowych,
- kształt tarnika umożliwia frezowanie po łuku (R15) z dużą precyzją i dokładnością,
- przy pomocy tarnika T-93 można załamywać krawędzie obrabianego materiału, dopasowywać i oczyszczać powierzchnie oraz wykonywać bruzdy i zdobienia,
- doskonale sprawdzi się do uzyskiwania zaokrągleń,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry freza promieniowego TARPOL [T-93]:
- średnica tarczy: 120 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- wysokość tarczy: 15 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- gradacja wstępna,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- gwarancja:
- 12 miesięcy w przypadku zakupu na fakturę,
- 24 miesiące w przypadku zakupu na paragon,
- instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 120 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 15,0 mm |
| EAN: | 5902596815936 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 15 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
