tarcza z grysem z węglika spiekanego, do cięcia płyt G-K, MDF, 76x10 mm Makita [D-74837] do DMC300
-
Producent:
-
Kod producenta:D-74837
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 282 pkt. |
Tarcza diamentowa do cięcia 76/10mm, Makita D-74837, z 8 zębami, o grubości 1,7 mm, do stosowania w przecinarce DMC300.
Tarcza przeznaczona jest do cięcia np. PVC, płyt G-K, żywicy epoksydowej i tworzyw sztucznych. Grys z węglika spiekanego (ziarnistość 40/50) pozwala na cięcie z większą prędkością cięcia oraz wydłuża trwałość tarczy.
Tarcza do cięcia płyt G-K, MDF, 76x10 mm Makita [D-74837]:
- tarcza segmentowa z grysem z węglika spiekanego do cięcia np. PVC, płyt G-K, żywicy epoksydowej i tworzyw sztucznych,
- grys z węglika spiekanego (ziarnistość 40/50) pozwala na cięcie z większą prędkością cięcia oraz wydłuża trwałość tarczy,
- tarcza przeznaczona jest do stosowania w przecinarce akumulatorowej Makita DMC300.
Parametry techniczne tarczy Makita [D-74837]:
- średnica tarczy: 76 mm,
- średnica otworu: 10 mm,
- grubość tarczy: 1,7 mm,
- liczba zębów: 8,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 20150 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 20150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 10 mm |
| średnica tarczy: | 76 mm |
| liczba zębów: | 8 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | DMC300Z |
| grubość tarczy: | 1,7 mm |
| EAN: | 088381590877 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
