piła tarczowa EXTREME do cięcia drewna 165x20x1,65mm, 40 zębów DeWALT [DT10301-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT10301-QZ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Profesjonalna tarcza 165/20mm o szerokości cięcia 1,65mm, 40 zębów, do czystego i dokładnego cięcia drewna, korianu, laminatów firmy DeWalt model DT10301 z serii EXTREME przeznaczona do współpracy z pilarkami ręcznymi bez klina rozdzielającego.
Tarcza pilarska DT10301 produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalna tarcza do precyzyjnego cięcia drewna DeWalt DT10301 z serii EXTREME to specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z pilarkami ręcznymi bez klina rozdzielającego, produkowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Geometria zęba tarczy DT10301 to zęby naprzemiennie skośne (ATB). Geometria zębów, w której krawędzie tnące zębów są przemiennie zeszlifowane na ostro, gdzie kąt może wynosić od 10o do 20o. Ten typ zęba powinien być stosowany przede wszystkim do cięcia miękkiego i twardego drewna, jak również w zastosowaniach uniwersalnych.
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
- średnica tarczy: 165mm,
- średnica otworu: 20mm,
- grubość tarczy: 1,35mm,
- grubość cięcia: 1,65mm,
- liczba zębów: 40,
- kąt natarcia: 180,
- geometria zęba: ATB
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 40 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,35 mm |
| geometria: | ATB |
| kąt natarcia: | 18 ° |
| szerokość cięcia: | 1,65 mm |
| EAN: | 5035048085851 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.22 kg |
| długość opakowania: | 22.00 cm |
| szerokość opakowania: | 20.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
