tarcza tnąca do drewna, 305/30mm, 70 zębów, MAKBLADE, Makita [B-32568]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32568
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4017 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca do drewna 305/30mm Makita [B-32568], z 70 zębami, o grubości cięcia 2,5 mm, przeznaczona do stosowania w ukośnicach i pilarkach stołowych.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE z zębami z wysokiej klasy węglika spiekanego, zapewnia bardzo wysoką jakość cięcia. Utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza tnąca do drewna, 305/30mm, 70 zębów, MAKBLADE, Makita [B-32568]
- profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach i ukośnicach stołowych,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu zapewniającego dłuższą żywotność,
- utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie,
- powłoka redukująca tarcie zapewnia łatwe cięcie i chroni tarczę przed korozją.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKITA [B-32568]
- średnica tarczy: 305 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,9 mm,
- szerokość rzazu: 2,5 mm,
- liczba zębów: 70,
- kąt natarcia: 0°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 5000 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 70 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,9 mm |
| kąt natarcia: | 0 ° |
| szerokość cięcia: | 2,5 mm |
| EAN: | 088381421379 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
