tarcza tnąca do drewna, 270/30mm, 24 zęby, Makforce, Makita [B-32172]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32172
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1811 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca do drewna 270/30mm Makita B-32172, z 24 zębami, o szerokości cięcia 2,6mm, z serii MAKFORCE. Przeznaczona jest do stosowania z akumulatorowymi, ręcznymi pilarkami tarczowymi.
Zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu z niskim współczynnikiem ścieralności. Przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza tnąca do drewna, 270/30mm, 24 zęby, Makforce, Makita [B-32172]:
- tarcza do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna z serii MAKFORCE jest przeznaczona do stosowania z akumulatorowymi, ręcznymi pilarkami tarczowymi, może być także używana w pilarkach elektrycznych,
- w pełni hartowana i naciągnięta tarcza pochłania wibracje i pozostaje płaska i nieodkształcona,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasa węglika wolframu z niskim współczynnikiem ścieralności,
- cienki rzaz pozwala na uzyskanie mniej odpadu oraz redukuje potrzebną siłę posuwu
Parametry techniczne tarczy do drewna Makita [B-32172]:
- średnica tarczy: 270 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- grubość cięcia: 2,6 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 5650 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie poprzeczne i wzdłużne drewna
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 270 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 088381420983 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
