Tarcza tnąca do drewna, 235x30mm, 24 zębów, MFORCE, Makita [B-32063]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32063
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1324 pkt. |
Piła tarczowa do drewna, MFORCE, Makita [B-32063], o średnicy 235 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, z 24 zębami tnącymi z węglika spiekanego.
Szerokość rzazu wynosi 2.3 mm.
Przeznaczona jest do cięcia drewna, płyt OSB oraz drewna sklejkowego.
Budowa tarczy umożliwia gładkie cięcia poprzeczne.
Tarczę można stosować w pilarkach ręcznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza tnąca do drewna, 235x30mm, 24 zębów, MFORCE, Makita [B-32063]
- profesjonalna tarcza do cięcia drewna, płyt OSB oraz drewna sklejkowego,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach ręcznych,
- budowa tarczy umożliwia gładkie cięcia poprzeczne,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego - T.C.T. są odporne na uderzenia i zachowują długą trwałość.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA, MAKITA [B-32063]
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1.6 mm,
- szerokość rzazu: 2.3 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 15°,
- maksymalne obroty: 6 500 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1.6 mm |
| kąt natarcia: | 15 ° |
| szerokość cięcia: | 2.3 mm |
| EAN: | 088381420877 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
