tarcza tnąca do drewna, 180/30mm, 40 zębów, Makforce, Makita [B-32334]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32334
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1358 pkt. |
Piła tarczowa Makforce T.C.T. Makita [B-32334], o średnicy 180 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, z 40 zębami tnącymi z węglika spiekanego.
Przeznaczona jest do cięcia drewna. Szerokość rzazu wynosi 2,4 mm.
Tarczę można stosować w pilarkach tarczowych i ukośnicach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza tnąca do drewna, 180/30mm, 40 zębów, Makforce, Makita [B-32334]:
- profesjonalna tarcza do cięcia drewna, przeznaczona do stosowania w stołowych pilarkach tarczowych i ukośnicach,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego - T.C.T. są odporne na uderzenia i zachowują długą trwałość,
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKITA [B-32334]:
- średnica tarczy: 180 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 2,4 mm,
- liczba zębów: 40,
- kąt natarcia: 20°
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| liczba zębów: | 40 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,4 mm |
| EAN: | 088381421140 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
