uniwersalny ściągacz izolacji z kabli teleinformatycznych, średnice 8,0-13,0mm, Knipex [16 80 125 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 80 125 SB
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1133 pkt. |
Uniwersalny ściągacz izolacji firmy KNIPEX 16 80 125 SB przeznaczony jest do ściągania izolacji wszystkich ogólnie stosowanych kabli okrągłych w zakresie średnic od 8,0 - 13,0mm.
Znakomite urządzenie sprawdza w pracach zarówno przy instalacji domowej jaki w uzbrajaniu skrzynek kablowych czy rozdzielczych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.uniwersalny ściągacz izolacji firmy KNIPEX 16 80 125 SB:
- przeznaczony do usuwania wszystkich popularnych okrągłych i odpornych na wilgoć kabli instalacyjnych o średnicy od 8,0 do 13,0 mm. (np. 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²)
- znakomicie sprawdza się również do stosowania w skrzynkach kablowych i rozdzielczych,
- posiada podwójną skorupę, składane narzędzie do zdejmowania izolacji,
- wyposażony w sprężynę otwierającą i blokadą otwarcia,
- ma praktyczny klips do łatwego transportu,
- korpus wykonany został z plastiku, wzmocnionego włóknem szklanym.
parametry ściągacza firmy Knipex 16 80 125 SB:
- długość całkowita: 125 mm,
- zakres ściągania izolacji z kabli okrągłych o średnicy: 8,0-13,0 mm,
- waga: 50 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 4003773040828 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.087 kg |
| długość opakowania: | 18.6 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
