Szczypce tnące boczne do tworzywa sztucznego firmy Knipex [72 21 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:72 21 160
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2125 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące boczne do tworzywa sztucznego firmy Knipex [72 21 160] z rękojeścią pokrytą tworzywem sztucznym.
Przeznaczone są do gładkiego, równego cięcia odlewu i nadlewu powstającego podczas formowania wtryskowego.
Wykonane zostały ze stali elektrycznej wanadowej, kutej i hartowanej w oleju. Krawędzie tnące w obcinakach są pod kątem 85°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne do tworzyw sztucznych firmy Knipex [72 21 160]
- kompaktowe szczypce boczne służą do odcinania tworzyw sztucznych i miękkich materiałów, takich jak ołów,
- krawędzie tnące w obcinakach są pod kątem 85° dzięki czemu trudno dostępne obszary można dobrze obrobić,
- przeznaczone są do gładkiego, równego cięcia odlewu i nadlewu powstającego podczas formowania wtryskowego,
- krawędzie tnące szlifowane powierzchniowo (bez fazy),
- rękojeści pokryte antypoślizgowym tworzywem sztucznym,
- wykonane zostały ze stali elektrycznej wanadowej, kutej i hartowanej w oleju,
- szczypce posiadają sprężynę zwrotną,
Parametry szczypiec do cięcia tworzyw sztucznych Knipex [72 21 160]:
- długość całkowita szczypiec: 160 mm,
- rękojeści: antypoślizgowe tworzywo sztuczne,
- kąt ostrzy do rękojeści: 85°
- wymiary: 160 x 76 x 14 mm,
- waga: 165 g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 165 g |
| EAN: | 4003773046820 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.165 kg |
| długość opakowania: | 15 cm |
| szerokość opakowania: | 7.6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
