szczypce do zagniatania, zakres 1,5-6mm², Knipex [97 22 240]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 22 240
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1155 pkt. |
Profesjonalne szczypce Knipex [97 22 240] do zagniatania końcówek izolowanych, służące również do cięcia, odizolowywania przewodów.
Posiadają złącze skręcane i wygodną dwukomponentową rękojeść.
Szczypce wyposażone zostały w gwintowane otwory do cięcia przewodów oraz śrub miedzianych i mosiężnych w zakresie od M2,6 do M5.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do zagniatania konektorów, cięcia i odizolowywania przewodów Knipex [97 22 240]:
- znakomite szczypce do cięcia, odizolowywania przewodów i do zagniatania izolowanych końcówek kablowych oraz styków wtykowych,
- wykonane zostały ze specjalnej stali o dużej wytrzymałości,
- posiadają wygodne, dwukomponentowe rękojeści,
- ostrze do cięcia zostało umieszczone na szczycie szczypiec,
- szczypce zagniatają przewody o przekroju od 1,5 mm² do 6 mm²,
- posiadają możliwość ściągania izolacji w zakresie 0,75 do 6,00 mm²,
- zaprasowanie złączek konektorowych oraz styków wtykowych: 1,5; 2,5; 6,0,
- szczypce z otworami gwintowanymi do cięcia bez niszczenia gwintu przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych M 2,6 / M 3,0 / M 3,5 / M 4,0 / M 5,0,
- wyposażone w złącze skręcane, które zapewnia bardzo dużą stabilność w czasie pracy.
Parametry szczypiec do zagniatania Knipex [97 22 240]:
- zakres pracy: 1,5 - 6,0 mm²,
- zakres pracy: 20-10 AWG,
- obsługiwane konektorki: końcówki izolowane,
- wykończenie szczypiec: czernione, lakierowane,
- rękojeści: dwukomponentowe,
- złącze skręcane: tak,
- wymiary (D x S x W): 240 x 62 x 25 mm,
- waga: 270 g
| długość całkowita: | 240 mm |
| waga: | 270 g |
| EAN: | 4003773070726 |
| zakres pracy: | 0,5-6,0 mm² |
| zastosowanie: | końcówki izolowane |
| zakres pracy AWG: | 20-10 AWG |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.280 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 6.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
