szczypce do zagniatania, zakres 1,5-6mm², Bahco [CR B 03]
-
Producent:
-
Kod producenta:CR B 03
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 898 pkt. |
Profesjonalne szczypce firmy Bahco [CB R 03] do zagniatania końcówek wsuwanych nieizolwanych służą również do cięcia i odizolowywania przewodów.
Szczypce wyposażone zostały w otwory do cięcia wkrętów miedzianych i mosiężnych w zakresie od M2,6 do M5.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce do zagniatania konektorów, cięcia i odizolowywania przewodów firmy Bahco [CR B 03]:
- znakomite szczypce do cięcia, odizolowywania przewodów i do zagniatania nieizolowanych końcówek wsuwanych,
- szczypce wykonane zostały z grubego kawałka metalu, a część robocza została odpowiednio zahartowana,
- są lekkie i wygodne w przechowywaniu
- rękojeści są w kolorze zielonym, jest to standard na rynku i informuje, że to są szczypce do zagniatania konektorów wsuwanych, nieizolowanych,
- szczypce z otworami do ciecia przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych M 2,6 / M 3,0 / M 3,5 / M 4,0 / M 5,0,
parametry szczypiec do zagniatania firmy Bahco [CR B 03]:
- zakres pracy: 1,5 - 6,0 mm²,
- zakres pracy: 14-10 AWG,
- zakres cięcia: 0,75 - 6,0 mm²
- kształt zaciskania: F-Crimp,
- obsługiwane konektorki: końcówki nieizolowane,
- długość całkowita: 220 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione,
- rękojeści: jednokomponentowe,
- kolor rękojeści: zielona,
- złącze skręcane: nie,
- waga: 220
F-Crimp
| długość całkowita: | 220 mm |
| waga: | 220 g |
| EAN: | 7314150215423 |
| zakres pracy: | 1,5-6,0 mm² |
| kształt zaciskania: | F-Crimp |
| zastosowanie: | końcówki nasuwane, nieizolowane |
| zakres pracy AWG: | 14-10 AWG |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
