szczypce do zagniatania końcówek konektorowych nieizolowanych, zakres 0,5-10mm², Bahco [CR W 02]
-
Producent:
-
Kod producenta:CR W 02
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4559 pkt. |
Profesjonalne szczypce do zagniatania końcówek nieizolowanych Bahco [CR W 02] o zakresie pracy 0,5 - 10 mm²
Szczypce z mechanizmem zapadkowym przeznaczone są do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do zagniatania nieizolowanych końcówek konektorowych Bahco [CR W 02]:
- przeznaczone do zagniatania końcówek nieizolowanych w celu uzyskania wysokiej jakości złącza konektorowego,
- mechanizm zapadkowy automatycznie zwalnia blokujący zacisk po zakończeniu operacji,
- dwukomponentowe rękojeści umożliwiają wygodną pracę,
- szczypcami można zagniatać końcówki w zakresie 20-8 AWG
Parametry techniczne szczypiec do zagniatania Bahco [CR W 02]:
- zakres pracy: 20-16 / 16-14 / 12-10 / 8.0 AWG,
- zakres zaciskania: 0,5-1,5 / 1,5-2,5 / 4-6 / 10,0 mm²,
- obsługiwane konektorki: końcówki nieizolowane,
- wykończenie szczypiec: czernione,
- rękojeści: dwukomponentowe,
- długość całkowita: 225 mm,
- waga: 650 g
| długość całkowita: | 225 mm |
| waga: | 650 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7314150215508 |
| zakres pracy: | 1,5-10 mm² |
| zastosowanie: | końcówki nieizolowane |
| zakres pracy AWG: | 20-8 AWG |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.577 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
