Szczypce automatyczne do usuwania izolacji, 0,2-6mm², Bahco [3416 A]
-
Producent:
-
Kod producenta:3416 A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1390 pkt. |
Automatyczne szczypce firmy Bahco [3416 A] do ściągania izolacji w zakresie średnicy od 0,2 do 6,0 mm².
Szczypce służą do zdejmowania izolacji do kabli i drutów miedzianych, posiadają automatyczną regulację w całym zakresie pracy.
Mają możliwość cięcia przewodów o średnicy do 2 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.automatyczne szczypce do ściągania izolacji z przewodów firmy Bahco [3416 A]:
- szczypce przeznaczone do zdejmowania izolacji do kabli i drutów miedzianych, o przekroju kabla od 0,2 do 6 mm²,
- mają możliwość cięcia przewodu do średnicy do 2 mm,
- dopasowują się automatycznie do wielkości przewodu, nie uszkadzając go,
- mają ogranicznik długości ściąganej izolacji,
- kształt narzędzia sprawia, że są bardzo wygodne i praktyczne,
- wyposażone są w sprężynę zwrotną.
parametry techniczne szczypiec do ściągania izolacji:
- zakres przekroju pracy szczypiec: 0,2-6,0 mm²,
- maksymalny rozmiar przewodu w AWG: 10-24 AWG,
- długość całkowita szczypiec: 170 mm,
- waga: 107 g,
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150216260 |
| długość szczęk: | 36 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| zakres pracy: | 0,5-10,0 mm² |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
