strug elektryczny do drewna 840W, 110mm Makita [1911B]
-
Producent:
-
Kod producenta:1911B
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10103 pkt. |
Profesjonalny strug elektryczny do drewna MAKITA model 1911B, z silnikiem o mocy 840W i szerokością strugania 110mm.
Wysoka prędkość obrotowa 16000 obr./min umożliwia dokładne wykończenie powierzchni, rowek V ułatwia struganie krawędzi.
Poręczny strug do prac ciesielskich, dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści i korzystnemu położeniu środka ciężkości z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego pył.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.strug do drewna 840W Makita 1911B
- strug do drewna o szerokości strugania 110mm
- poręczny dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści i korzystnemu położeniu środka ciężkości
- rowek V na środku stopy ułatwia struganie (fazowanie) krawędzi
- wysoka prędkość obrotowa wału struga umożliwiająca dokładne wykończenie
- bezstopniowa regulacja głębokości strugania (0 - 2mm) pokrętłem znajdującym się z przodu struga
- odciąg pyłu z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego pył
Dane techniczne struga do drewna Makita 1911B
- Moc znamionowa: 840 W
- Prędkość obr. na biegu jałowym: 16000 obr./min
- Szerokość strugania: 110 mm
- Głębokość strugania: 0 - 2 mm
- Stopa struga: 355 mm
- Wymiary (D x S x W): 355 x 160 x 172 mm
- Waga (EPTA): 4,1 kg
Wyposażenie struga Makita 1911B
- uchwyt noża do ostrzenia noży ze stali szybkotnącej: 123055-9
- sprawdzian nastawczy noży: 123062-2
- prowadnica równoległa: 164371-0
- króciec odsysający: 414468-8
- klucz nasadowy 9: 782209-3
- noże: 793008-8
Instrukcja obsługi struga 1911B
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| waga kg: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt noża do ostrzenia noży ze stali szybkotnącej: 123055-9 sprawdzian nastawczy noży: 123062-2 prowadnica równoległa: 164371-0 króciec odsysający: 414468-8 klucz nasadowy 9: 782209-3 noże dwustronne: 793008-8 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 16000 obr/min |
| wymiary: | 355x160x172 mm |
| moc znamionowa: | 840 W |
| szerokość strugania: | 110 mm |
| głębokość strugania: | 0-2 mm |
| opakowanie: | karton |
| długość stopy: | 355 mm |
| EAN: | 088381002240 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.65 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
