strug do drewna 620W 82mm Makita [KP0800]
-
Producent:
-
Kod producenta:KP0800
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6951 pkt. |
Strug do drewna MAKITA model KP0800 wyposażony w silnik o mocy 620W i dwustronne noże o szerokości 82mm, pakowany w kartonie.
Strug KP0800 przeznaczony jest do załamywania krawędzi i strugania powierzchni. Wysoka prędkość obrotowa 17000 obr./min umożliwia dokładne struganie, duży rowek V ułatwia struganie krawędzi.
Strug KP0800 ma lepszy wydmuch wiórów w porównaniu do poprzednich modeli.
strug do drewna 620W Makita KP0800
- poręczny strug KP0800 wyposażony w silnik 620W i dwustronne noże o szerokości 82mm D-07945
- ma ergonomiczną rękojeść pokrytą powłoką antypoślizgową
- sztywną pokrywę przekładni z aluminium odlewanego ciśnieniowo
- strug posiada duży rowek V ułatwiający struganie czy załamywanie krawędzi i znakomicie sprawdza się przy struganiu powierzchni
- ma stopniową regulację głębokości strugania co 0,1mm w zakresie od 0-2,5mm
- duża prędkość obrotowa wału struga 17000 obr./min umożliwia dokładne struganie
- lepszy wydmuch wiórów - wydmuch większej ilości powietrza niż w przypadku poprzednich modeli
- przy zastosowaniu noży obracanych ze spieku twardego można obrabiać drewno klejone, płyty wiórowe oraz materiały plastyczne
- do obróbki drewna miękkiego można stosować także noże ze stali szybkotnącej
Dane techniczne struga Makita KP0800:
- moc silnika: 620W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 17000 obr/min
- szerokość strugania: 82mm
- głębokość strugania regulowana stopniowo co 0,1mm: 0-3mm
- głębokość wręgu: 0-9mm
- długość stopy: 285mm
- waga: 2,8kg
- wymiary (dł. x szer. x wys.): 285 x 158 x 158mm
Wyposażenie struga Makita KP0800
- noże dwustronne, D-07945
- sprawdzian nastawczy noży, 123062-2
- klucz nasadowy 9, 782209-3
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | noże dwustronne [D-07945], sprawdzian nastawczy noży [123062-2], klucz nasadowy 9 [782209-3] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 17000 obr/min |
| wymiary: | 285x158x158 mm |
| moc znamionowa: | 620 W |
| szerokość strugania: | 82 mm |
| głębokość strugania: | 0-2,5 mm |
| głębokość wręgu: | 0-9 mm |
| opakowanie: | karton |
| długość stopy: | 285 mm |
| EAN: | 088381603928 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.4 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
