strug elektryczny 82mm, 750W, kufer, Stanley FATMAX [FME630K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:FME630K-QS
443,70zł brutto
360,73zł netto
489,75zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4437 pkt. |
Strug elektryczny Stanley FATMAX [FME630K-QS], z silnikiem 750 W wyposażony jest w noże o szerokości strugania 82 mm, pakowany w solidnej walizce.
W przedniej części stopy znajdują się 3 rowki ułatwiające precyzyjne prowadzenie podczas fazowania a w rękojeści przedniej precyzyjne ustawianie głębokości strugania co 0,2 mm w zakresie do 2,2mm. Strug nadaje się do wykonywania wręgów o grubości do 12 mm.
Strug elektryczny 82mm Stanley FATMAX [FME630K-QS]:
- strug do drewna KW750K z wytrzymałym silnikiem 750W zapewnia bardzo dobre parametry pracy
- strug ma regulację głębokości strugania co 0,2mm w zakresie do 2mm, można nim strugać wręgi o głębokości do 12mm
- wyposażony jest w 2 dwustronne noże wykonane ze stali szybkotnącej o szerokości 82mm
- posiada regulację kierunku wyrzutu wiórów
- w stopie ma wyfrezowane 3 rowki w kształcie litery V, które umożliwiają fazowanie krawędzi pod kątami 45°, 30° lub 15°
- prowadnica boczna zapewnia większą dokładność obróbki i lepsza sterowalność
- możliwość odsysania pyłu umożliwia zachowanie czystości w miejscu pracy
- wygodna, ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga pozwala na wygodną pracę
- strug pakowany jest w praktycznej walizce
Dane techniczne struga Stanley FME630K-QS:
- moc silnika: 750 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 16500 obr/min,
- szerokość strugania: 82 mm,
- głębokość strugania: 2 mm,
- głębokość wręgu: 12 mm,
- długość stopy: 290 mm,
- waga: 2,9 kg,
Wyposażenie struga Stanley FME630K-QS:
- dwustronne noże z węglikami spiekanymi,
- prowadnica równoległa,
- adapter do odsysania pyłu,
- walizka.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 16500 obr/min |
| moc znamionowa: | 750 W |
| szerokość strugania: | 82 mm |
| głębokość strugania: | 0-2 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 15035048363581 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 13.402 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
