strug ciesielski 170mm, 1200W Makita [1806B]
-
Producent:
-
Kod producenta:1806B
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19710 pkt. |
Profesjonalny strug ciesielski MAKITA model 1806B o szerokości strugania 170mm, pakowany w drewnianej walizce.
Jeden z najlepszych strugów na rynku do strugania belek i krokwi. Długa stopa struga umożliwia dokładną obróbkę i pewne prowadzenie. Duża prędkość obrotowa wału struga umożliwia dokładne wykończenie powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczny strug do drewna 170mm, Makita 1806B
- strug ciesielski 1806B pozwala na jednorazowe struganie elementów drewnianych o szerokości 170mm
- długa podstawa (525mm) umożliwia pewne prowadzenie i dokładną obróbkę powierzchni
- dzięki dużej prędkości obrotowej obrabiana powierzchnia jest gładka
- nisko położony punkt ciężkości sprawia, że praca nie męczy
- strug 1806B pakowany jest w drewnianej walizce
Dane techniczne struga Makita 1806B
- moc znamionowa: 1200 W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 15000 obr./min
- szerokość strugania: 170 mm
- głębokość strugania: 0 - 2 mm
- stopa struga: 530 mm
- wymiary (D x S x W): 530 x 240 x 150 mm
- waga (EPTA): 9,0 kg
Wyposażenie struga Makita 1806B
- uchwyt noża do ostrzenia noży ze stali szybkotnącej: 123006-2
- prowadnica równoległa: 123053-3
- trójkąt nastawczy: 762001-3
- klucz imbusowy 4: 783202-0
- ostrze tnące HSS 2 szt.: D-63666
- skrzynia drewniana 821137-8
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 9,0 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt noża do ostrzenia noży ze stali szybkotnącej: 123006-2 prowadnica równoległa: 123053-3 trójkąt nastawczy: 762001-3 klucz imbusowy 4: 783202-0 noże dwustronne: 793186-4 skrzynia drewniana |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 15000 obr/min |
| wymiary: | 530x240x150 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| szerokość strugania: | 170 mm |
| głębokość strugania: | 0-2 mm |
| opakowanie: | walizka drewniana |
| długość stopy: | 530 mm |
| EAN: | 088381003957 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 14 kg |
| długość opakowania: | 62 cm |
| szerokość opakowania: | 33 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
