profesjonalny strug elektryczny 82mm 1050W DeWalt [D26500-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D26500-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13591 pkt. |
Profesjonalny strug elektryczny DeWALT model D26500, z silnikiem 1050W, prowadnicami i nożami z węglikami spiekanymi, o szerokości strugania 82mm, pakowany w kartonie.
Precyzyjne ustawianie głębokości strugania w rękojeści przedniej, co 0,1 mm w zakresie do 4mm. 3 rowki do fazowania o różnej głębokości w stopie przedniej umożliwiają wykonanie precyzyjnych prac. Wyrzut wiórów na lewo lub na prawo dla wygody użytkownika.
Strug D26500 przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań, w tym do strugania w najtwardszych gatunkach drewna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny strug elektryczny 82mm DeWALT D26500:
- strug elektryczny D26500K wyposażony jest w silnik o dużej mocy 1050W pozwalający na pewną i wygodną pracę w każdym materiale
- regulacja głębokości strugania przy pomocy pokrętła w przedniej części korpusu co 0,1mm, maksymalna głębokość strugania 4,0mm
- strugiem D26500 można strugać wręgi do głębokości 25mm
- na wyposażeniu 2 ostrza o szerokości 82mm wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego
- gumowane rękojeści zapewniają wygodną, pewną i bezpieczną pracę
- bęben nożowy o dużej średnicy i jego wysoka prędkość obrotowa zapewniają idealną jakość powierzchni strugania
- w przedniej części stopy 3 rowki o różnej głębokości ułatwiające precyzyjne prowadzenie podczas fazowania
- odprowadzanie wiórów w zależności od potrzeb na dwie strony, na wyposażeniu worek na wióry,
- do struga D26500 można podłączyć odkurzacz
Dane techniczne struga DeWALT D26500:
- moc pobierana: 1050 W
- prędkość bez obciążenia: 13500 obr/min
- maksymalna głębokość strugania: 4 mm
- głębokość wręgu: 25 mm
- szerokość strugania: 82 mm
- długość stopy: 320 mm
- średnica walca: 64 mm
- masa: 4,0 kg
- długość: 320 mm
- wysokość: 180 mm
Wyposażenie struga DeWALT D26500:
- dwustronne noże z węglikami spiekanymi
- prowadnica równoległa
- prowadnica do wcięć profilowych
- końcówka do odsysania pyłu
- opakowanie karton
- deflektor i worek na wióry
- wyrzutnik wiórów
| waga kg: | 4,0 kg |
| na wyposażeniu: | Dwustronne noże z węglikami spiekanymi, Prowadnica równoległa, Prowadnica do wcięć profilowych, końcówka do odsysania pyłu deflektor i worek na wióry, Wyrzutnik wiórów |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13500 obr/min |
| wymiary: | dł 320mm x wys 180mm mm |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| szerokość strugania: | 82 mm |
| głębokość strugania: | 0-4 mm |
| głębokość wręgu: | 0-25 mm |
| opakowanie: | karton |
| długość stopy: | 320 mm |
| EAN: | 5035048129418 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.46 kg |
| długość opakowania: | 20.50 cm |
| szerokość opakowania: | 39.00 cm |
| wysokość opakowania: | 21.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
