strug do drewna 2200W, 312mm, Makita [KP312S]
-
Producent:
-
Kod producenta:KP312S
6967,77zł brutto
5664,86zł netto
7144,23zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 69677 pkt. |
Strug elektryczny do drewna MAKITA KP312S, o dużej wydajności strugania, wyposażony w mocny silnik o mocy 2200 W, dostarczany w kartonie.
Strug wyposażony jest w system łagodnego rozruchu i odciąg pyłu z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego. Szerokość strugania regulowana jest 3-stopniowo i wynosi od 0 do 312 mm. Głębokość strugania może być ustawiona w przedziale od 0 do 3,5 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Strug elektryczny do drewna Makita [KP312S]:
- elektryczna ręczna strugarka, wyrównywarka,
- strug o dużej wydajności strugania, wyposażony jest w mocny silnik o mocy 2200 W,
- szerokość strugania regulowana 3 stopniowo, wynosi od 0 do 312 mm,
- głębokość strugania może być ustawiona w przedziale od 0 do 3,5 mm
- regulacja głębokości strugania ustawiana jest za pomocą gałki znajdującej się z przodu maszyny,
- uchwyt przedni zapewnia łatwe prowadzenie po obrabianym przedmiocie,
- strug wyposażony jest w odciąg pyłu z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego.
PARAMETRY TECHNICZNE STRUGA MAKITA [KP312S]:
- moc silnika: 2200 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr./min.,
- szerokość strugania: 0-150 / 150-240 / 240-312 mm,
- głębokość strugania: 3,5 / 2,0 / 1,5 mm,
- poziom mocy akustycznej: 99 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 88 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- przyłącze odkurzacza Ø wejście / wyjście: 45 / 52 mm,
- długość kabla zasilającego: 10 m,
- wymiary (D x S x W): 551 x 425 x 219 mm,
- waga bez kabla: 18,4 kg
WYPOSAŻENIE STRUGA MAKITA [KP312S]:
- 2 noże HSS 312 mm [B-02870] (zamontowane),
- trójkąt nastawczy [
762001-3],
- klucz imbusowy 4 mm [783219-3],
- złącze do systemu odsysania [181575-9],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 18,4 kg |
| na wyposażeniu: | 2 noże HSS 312 mm [B-02870] (zamontowane), trójkąt nastawczy [ 762001-3], klucz imbusowy 4 mm [783219-3], złącze do systemu odsysania [181575-9], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | 551 x 425 x 219 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| szerokość strugania: | 312 mm |
| głębokość strugania: | 0-3,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 99 dB |
| EAN: | 088381048132 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 24.3 kg |
| długość opakowania: | 64 cm |
| szerokość opakowania: | 51 cm |
| wysokość opakowania: | 30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
