smarownica akumulatorowa, XGT, 40V max, Makita [GP001GD201] 2x2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:GP001GD201
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32330 pkt. |
Smarownica akumulatorowa, XGT, 40V max, Makita [GP001GD201], w tej wersji dostarczana jest z 2 akumulatorem 2,5 Ah i ładowarką, pakowana w karton.
Przeznaczona jest do wygodnego, wydajnego i szybkiego smarowania konserwacyjnego elementów maszyn, narzędzi i urządzeń.
Smarownica może pracować w 4 trybach 145 / 220 / 290 / 350 ml/min.
Posiada możliwość aplikowania smaru pod wysokim ciśnieniem - maksymalne ciśnienie robocze wynosi 690 bar.
Używanie smarownicy znacznie przyspiesza prace związane ze smarowaniem i zapewnia najlepsze parametry podawania smaru przy zapewnieniu komfortu i ergonomii pracy.
smarownica akumulatorowa, XGT, 40V max, Makita [GP001GD201]
- akumulatorowa smarownica zasilana jednym akumulatorem 40V,
- smarownica może pracować w 4 trybach prędkości,
- wyposażona jest w wytrzymały i wydajny silnik bezszczotkowy,
- posiada możliwość aplikowania smaru pod wysokim ciśnieniem (maksymalne ciśnienie robocze - 69 MPa),
- smar może być ładowany bezpośrednio do zbiornika,
- smarownica została wyposażona w elastyczny wąż ułatwiający pracę w ciasnych miejscach,
- akumulatorowa smarownica posiada przycisk blokady do pracy ciągłej,
- aplikację smaru ułatwia podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy,
- smarownica posiada Technologię XPT, która zapewnienia zwiększoną odporność na pył i wilgoć, w trudnych warunkach w miejscu pracy,
- kompatybilna z dwoma typami pojemnika 410g i 450g, które można bezproblemowo wymieniać,
- posiada wyświetlacz led wyświetlający wybraną prędkość oraz licznik z możliwością ustawienia liczby cykli dozowania smaru do automatycznego zatrzymania narzędzia,
- w tej wersji smarownica dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką pakowana w karton.
PARAMETRY SMAROWNICY MAKITA [GP001GD201]
- napięcie zasilania: 40V,
- pojemność akumulatora: 5,0Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0Ah,
- maksymalne ciśnienie robocze: 690 bar,
- maksymalna prędkość przepływu smaru:
- tryb 1: 145 ml/min,
- tryb 2: 220 ml/min,
- tryb 3: 290 ml/min,
- tryb 4: 350 ml/min, - rodzaj smaru: NLGI nr 0 – nr 2,
- pojemność zbiornika:
- Typ A wkład: 410 g, ładowanie bezpośrednie: 455 g,
- Typ B wkład: 450 g, ładowanie bezpośrednie: 540 g, - długość węża elastycznego: 1200 mm,
- poziom mocy akustycznej: 89 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 81 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: <2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 395 mm x 112 mm x 245 mm,
- waga bez akumulatora: 4,5kg,
- waga z akumulatorem: 5,2 - 6,5kg.
WYPOSAŻENIE SMAROWNICY MAKITA [GP001GD201]
- 2x akumulator BL4025 (40V max / 2,5 Ah),
- ładowarka,
- pasek na ramię,
- przewód giętki 1200mm,
- zbiornik typ A,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,2 - 6,5kg kg |
| waga bez akumulatora: | 4,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2x akumulator BL4025 (40V max / 2,5 Ah), ładowarka, pasek na ramię, przewód giętki 1200mm, zbiornik typ A, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 395 x 112 x 245 mm |
| długość przewodu: | 1200 mm |
| ciśnienie wyjściowe: | 690 bar |
| posuw [g/min]: | 145 - 350 |
| pojemność zbiornika z wkładem: | 410 - 450 g |
| natężenie hałasu: | 89 dB |
| EAN: | 0197050009227 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GP001G.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GP001G.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
