smarownica akumulatorowa 18V XR Li-Ion 1x4,0Ah DeWALT [DCGG571M1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCGG571M1-QW
| Średnia ocena: | 1 4.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17668 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa smarownica Li-Ion 18V firmy DeWALT model DCGG571M1 z 1 akumulatorem Li-Ion 18V o pojemności 4,0Ah DCB182 i szybką ładowarką wielonapięciową, pakowana w mocnej walizce transportowej.
Smarownica DCGG571M1 przeznaczona jest do smarowania konserwacyjnego różnego typu maszyn i urządzeń.
Wysokie ciśnienie robocze 690 bar i duża prędkość smarowania 147g/min pozwalają z powodzeniem stosować smarownicę nawet w przypadku zapchanych smarowniczek.
Smarownica akumulatorowa świetnie sprawdza się w służbach utrzymania ruchu w serwisie i przy przeglądach różnego typu maszyn, w tym dużych maszyn budowlanych. Znacznie przyspiesza prace związane ze smarowaniem, pozwala zaoszczędzić czas.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.smarownica akumulatorowa 18V XR Li-Ion 1x4,0Ah DeWALT DCGG571M1:
- wykonuje rutynowe smarowanie konserwacyjne nawet dwa razy szybciej niż tradycyjne smarownice ręczne,
- akumulatorowa smarownica pozwala na szybkie i sprawne podawanie smaru na poziomie 147g/min,
- do smarownicy można stosować standardowe wkłady 400g lub wypełniać za pomocą ssania lub pompy,
- posiada diodę LED o dużej jasności podświetlającą miejsce pracy i ułatwiającą zlokalizowanie smarowniczek,
- wysokie ciśnienie robocze pozwala przepchać zapchane smarowniczki,
- wąż smarujący o długości 1m ułatwia manewrowanie i pracę w trudno dostępnych miejscach,
- smarownica wyposażona jest w nowoczesny filtr zapobiegający gromadzeniu się brudu i zaschniętych resztek smaru,
- posiada zawór odpowietrzający umożliwiający pozbycie się z zaworów resztek powietrza, które mogłyby wpłynąć na szybkość aplikacji,
- wygodny pas na ramię ułatwia manewrowanie i przenoszenie smarownicy,
- zawór odpowietrzający umożliwia pozbycie się z zaworów pompy zalegających pęcherzyków powietrza, które mogłyby wpłynąć na szybkość aplikacji,
- w tej wersji z akumulatorem i ładowarką zapakowana w mocny kufer transportowy.
Parametry smarownicy DeWALT DCGG571M1:
- napięcie zasilania: 18 V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 4.0 Ah,
- ciśnienie wyjściowe: 690 bar, 10,000 PSI,
- posuw: 147 g/min,
- rodzaj smaru: Do NLGI #2,
- pojemność zbiornika luzem: 453 g,
- pojemność zbiornika z wkładem: 400 g,
- długość przewodu smarującego: 1 m,
- wymiary: 230 mm x 390 mm,
- waga (z akumulatorem): 3,63 kg.
Wyposażenie smarownicy DCG571M1
- akumulator Li-Ion 18V o pojemności 4,0Ah, ze wskaźnikiem naładowania DCB182,
- szybka ładowarka wielonapięciowa,
- pasek na ramię,
- mocny kufer transportowy.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,63 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V Li-Ion 4,0Ah DCB182, ładowarka DCB115, pasek na ramię |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 390 x wys 230 mm |
| długość przewodu: | 1000 mm |
| ciśnienie wyjściowe: | 690 bar |
| posuw [g/min]: | 147 |
| pojemność zbiornika luzem: | 453 g |
| pojemność zbiornika z wkładem: | 400 g |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048441947 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.02 kg |
| długość opakowania: | 59.50 cm |
| szerokość opakowania: | 11.00 cm |
| wysokość opakowania: | 33.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
dobra
