Akumulatorowa smarownica, 690 bar, M18 GG-0, M18, 18V, MILWAUKEE [4933440493]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933440493
1024,70zł brutto
833,09zł netto
1917,57zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10247 pkt. |
Akumulatorowa smarownica, 690 bar, M18 GG-0, M18, 18V, MILWAUKEE [4933440493] dostarczana bez akumulatora i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Akumulatorowa smarownica przeznaczona do szybkiego i wygodnego smarowania elementów maszyn i urządzeń.
Wysokie ciśnienie robocze 690 bar umożliwia pracę nawet z zapchanymi kalamitkami, a technologia REDLINK zapewnia wydajność oraz ochronę przed przeciążeniem.
Urządzenie obsługuje różne sposoby napełniania smarem i pozwala wykorzystać do 7 kartuszy na jednym ładowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa smarownica, 690 bar, M18 GG-0, M18, 18V, MILWAUKEE [4933440493]
- pojemnik na smar można napełnić kartuszem, smarem w folii lub zassać smar bezpośrednio z beczki,
- smarownica mieści kartusz o pojemności 411 g, a przy napełnianiu ręcznym 454 g,
- wysokie ciśnienie robocze (690 bar) pozwala przepchać zapchane kalamitki (smarowniczki),
- technologia REDLINK zapewnia zoptymalizowaną wydajność oraz ochronę przed przeciążeniem dzięki pełnej komunikacji systemowej między narzędziem, akumulatorem i ładowarką,
- smarownica pozwala wykorzystać do 7 kartuszy na jednym ładowaniu,
- wbudowany schowek na wąż, pasek na ramię oraz wskaźnik LED zwiększają wygodę użytkowania,
- wąż smarujący o długości 122 cm z osłoną sprężynową ułatwia manewrowanie i pracę w trudno dostępnych miejscach,
- posiada zawór odpowietrzający umożliwiający usunięcie z układu resztek powietrza, które mogłyby negatywnie wpłynąć na pracę smarownicy,
- w tej wersji dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, całość wysyłana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SMAROWNICY MILWAUKEE [4933440493]
- napięcie zasilania: 18 V,
- ciśnienie wyjściowe: 690 bar,
- szybkość przepływu: 74 ml/min,
- pojemność zbiornika luzem: 454 g,
- pojemność zbiornika z wkładem: 411 g,
- długość przewodu smarującego: 122 cm,
- waga: 3.5 kg,
WYPOSAŻENIE SMAROWNICY MILWAUKEE [4933440493]
- wąż elastyczny 14,4 mm z osłoną sprężynową,
- proste szybkozłącze smarowe,
- kątowe szybkozłącze smarowe,
- pas na ramię,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3.5 kg |
| na wyposażeniu: | wąż elastyczny 14,4 mm z osłoną sprężynową, proste szybkozłącze smarowe, kątowe szybkozłącze smarowe, pas na ramię, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość przewodu: | 1220 mm |
| średnica przewodu: | 14.4 mm |
| ciśnienie wyjściowe: | 690 bar |
| pojemność zbiornika luzem: | 454 g |
| pojemność zbiornika z wkładem: | 411 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4002395000357 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | M18 |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| długość opakowania: | 12,1 cm |
| szerokość opakowania: | 52,4 cm |
| wysokość opakowania: | 25,7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
