smarownica akumulatorowa Makita [DGP180Z] 18V Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DGP180Z
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10790 pkt. |
Akumulatorowa smarownica Makita DGP180Z zasilana 1 akumulatorem 18V przeznaczona jest do wygodnego, wydajnego i szybkiego smarowania konserwacyjnego elementów maszyn, narzędzi i urządzeń. W tej wersji smarownica dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Smarownica może pracować w trybie małej prędkości, lub w trybie prędkości automatycznej. Posiada możliwość aplikowania smaru pod wysokim ciśnieniem - maksymalne ciśnienie robocze wynosi 690 bar. Używanie smarownicy znacznie przyspiesza prace związane ze smarowaniem i zapewnia najlepsze parametry podawania smaru przy zapewnieniu komfortu i ergonomii pracy.
Smarownica akumulatorowa Makita [DGP180Z]:
- akumulatorowa smarownica zasilana jednym akumulatorem 18V,
- smarownica może pracować w 2 trybach prędkości:
-tryb małej prędkości,
-tryb prędkości automatycznej - automatycznie dostosowuje prędkość przepływu smaru,
- posiada możliwość aplikowania smaru pod wysokim ciśnieniem (maksymalne ciśnienie robocze - 69 MPa),
- smar może być ładowany bezpośrednio do zbiornika,
- w smarownicy mogą być stosowane 3 typy zbiornika:
-typ A o pojemności 410 g,
-typ B (na zamówienie) o pojemności 450 g,
-typ C o pojemności 500 g,
- smarownica została wyposażona w elastyczny wąż ułatwiający pracę w ciasnych miejscach,
- akumulatorowa smarownica posiada przycisk blokady do pracy ciągłej,
- aplikację smaru ułatwia dioda LED oświetlająca obszar roboczy,
- smarownica nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji smarownica dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry smarownicy Makita [DGP180Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalne ciśnienie robocze: 690 bar,
- maksymalna prędkość przepływu smaru:
-tryb małej prędkości: 145 ml/min,
-tryb prędkości automatycznej: 290 ml/min,
- rodzaj smaru: NLGI nr 0 – nr 2,
- pojemność zbiornika:
-Typ A wkład: 410 g, ładowanie bezpośrednie: 455 g,
-Typ B wkład: 450 g, ładowanie bezpośrednie: 570 g,
-Typ C wkład: 500 g, ładowanie bezpośrednie: 570 g,
- długość węża elastycznego: 1200 mm,
- wymiary (D x S x W): 390 x 100 x 240 mm,
- waga (EPTA): 4,8 - 6,1 kg
Wyposażenie smarownicy Makita [DGP180Z]:
- pasek na ramię
- przewód giętki 1200mm
- zbiornik typ A
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 4,8 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 390 x 100 x 240 mm |
| długość przewodu: | 1200 mm |
| ciśnienie wyjściowe: | 690 bar |
| posuw [g/min]: | 145 - 290 |
| pojemność zbiornika z wkładem: | 410 - 500 g |
| EAN: | 088381886819 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.06 kg |
| długość opakowania: | 62.9 cm |
| szerokość opakowania: | 15.1 cm |
| wysokość opakowania: | 28.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
