regulowane szczypce do ściągania izolacji, 0,5-10mm², Knipex [11 01 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:11 01 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 897 pkt. |
Regulowane szczypce firmy Knipex [11 01 160] do ściągania izolacji w zakresie od 0,5 do 10,0 mm².
Przeznaczone do jedno-, lub wielożyłowych i cienkożyłowych przewodów z izolacją z tworzywa sztucznego lub gumy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.regulowane szczypce do ściągania izolacji z przewodów firmy Knipex [11 01 160]:
- szczypce przeznaczone do jedno-, lub wielożyłowych i cienkożyłowych przewodów z izolacją z tworzywa sztucznego lub gumy, o średnicy do 5,0 mm. lub przekrój kabla 10 mm²,
- posiadają bardzo łatwą regulację do wymaganej średnicy drutu litego lub linkowego za pomocą śruby radełkowanej i nakrętki zabezpieczającej
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i hartowanej olejowo,
- szczypce są czernione, a główka polerowana,
- posiadają jednokomponentowe rękojeści z tworzywa sztucznego.
parametry techniczne szczypiec do ściągania izolacji:
- maksymalna średnica pracy szczypiec: 5,0 mm,
- maksymalny przekrój pracy szczypiec: 10,0 mm²,
- maksymalny rozmiar przewodu w AWG: 7 AWG,
- długość całkowita szczypiec: 160 mm,
- waga: 131 g,
- wykończenie: czernione, głowica polerowana,
- rękojeści: jednokomponentowe tworzywo sztuczne.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 131 g |
| EAN: | 4003773033868 |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| zakres pracy: | 0,5-10,0 mm² |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.131 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 7.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
