adapter udarowy zwiększający z 1" na 1.1/2'', BAHCO [K9895G]
-
Producent:
-
Kod producenta:K9895G
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3636 pkt. |
Profesjonalny, zwiększający adapter udarowy firmy BAHCO o symbolu [K9895G] z wejściem na kwadrat 1" do używania nasadek na kwadrat 1.1/2" .
Wykonany z wysokiej jakości kutej stali, współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter udarowy z wejściem 1" pozwalający mocować nasadki 1.1/2" firmy BAHCO [K9895G]:
- adapter zwiększający współpracuje z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, sieciowymi, pneumatycznymi) wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1 cal,
- przeznaczony do współpracy z nasadkami na kwadrat 1.1/2'' cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- adapter jak większość narzędzi udarowych ma fabryczny otwór do założenia sprężyny blokującej K560F-7.
- adapter udarowy wykonany został zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174.
Parametry techniczne adaptera firmy BAHCO [K9895G]:
- typ mocowania: kwadrat 1'',
- przejście na: kwadrat 1.1/2'',
- długość całkowita L: 81 mm,
- waga: 1000 g.
| długość całkowita: | 81 mm |
| waga: | 1000 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| EAN: | 7314150133949 |
| redukcja na: | kwadrat 1.1/2'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.970 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
