przecinarka ręczna do płytek z systemem Magnet, RCH-1200, Rubi [27927]
-
Producent:
-
Kod producenta:27927
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22682 pkt. |
Profesjonalna przecinarka ręczna RCH-1200 Rubi 27927, z wielopunktowym łamaczem z systemem MAGNET, pakowana w kartonie.
Przecinarka do cięcia płytek ceramicznych i gresu o grubości 5-18 mm. Siła łamania 950 kg.
Maszynka ręczna do płytek znakomicie sprawdza się przy cięciu prostym do 120 cm i przekątnej o maksymalnej długości ciętej płytki 85x85 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przecinarka ręczna do płytek z systemem Magnet, RCH-1200, Rubi [27927]:
- maszynka ręczna do profesjonalnego cięcia płytek ceramicznych i gresu,
- wyposażona w kółko tnące ∅22 EXTREME i wielopunktowy łamacz z systemem MAGNET umożliwiający obsługę jedną ręką, zwiększający szybkość i precyzję cięcia - moc łamacza wynosi 950 kg,
- głowica z 4 łożyskami kulkowymi umożliwia pracę pod dużym obciążeniem,
- aluminiowa prowadnica o zamkniętym profilu z szyną ze stali nierdzewnej pozwala zredukować uginanie boczne i pionowe, co poprawia wydajność cięcia,
- kształt "T" prowadnicy umożliwia pełną widoczność kółka tnącego od góry pod minimalnym kątem,
- prowadnica posiada odlewane aluminiowe wsporniki,
- podwójne podparcie dla dużych płytek zwiększa stabilność,
- przecinarka wyposażona jest w ogranicznik boczny do powtarzalnych cięć pod kątem 90° i 45°,
- gumowa powierzchnia podstawy zapewnia stabilność,
- doskonałym uzupełnieniem maszyny są kółka przymocowane do podstawy oraz uchwyt z drugiej strony ułatwiające transport na plac budowy oraz przemieszczanie już na miejscu,
- przecinarka dostarczana bez torby, w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE MASZYNKI RĘCZNEJ DO PŁYTEK RCH-1200 RUBI [27927]:
- grubość ciętej płytki: 5-18 mm,
- długość cięcia: 120 cm,
- wielkość płyty przy cięciu po przekątnej: 85 x 85 cm,
- moc łamacza: 950 kg,
- waga: 18,9 kg
| waga kg: | 18,9 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi |
| opakowanie: | karton |
| długość cięcia: | 120 cm |
| wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: | 85x85 cm |
| maksymalna grubość ciętej płytki: | 18 mm |
| EAN: | 8413797279276 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 19.00 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
