przecinarka ręczna do płytek FAST 65, Rubi [13940]
-
Producent:
-
Kod producenta:13940
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6059 pkt. |
Lekka i funkcjonalna przecinarka FAST-65, Rubi 13940, do cięcia płytek ceramicznych.
Maszynka do płytek przeznaczona do cięcia prostego płytek o długości do 65 cm, a przy cięciu po przekątnej do cięcia płytek o maksymalnych wymiarach 45 x 45 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Lekka i funkcjonalna przecinarka do płytek, FAST 65, RUBI [13940]:
- podstawa wyciskana z aluminium zapewnia niewielki ciężar, a sztywna budowa i duża siła łamania płytek umożliwiają wszechstronne zastosowanie,
- maszynka do płytek jest wyposażona w ruchomą głowicę z łamaczem dla łatwiejszego nacinania płytek,
- ślizgi z polimeru POM (polioksymetylen) zapewniają dużą precyzję cięcia i redukują tarcie po prowadnicy,
- prowadnice o średnicy 18 mm ze stali chromowanej i zabezpieczonej antykorozyjnie,
- przecinarka wyposażona jest w boczne rozszerzenia podstawy umożliwiające stabilne podparcie płytki, co jest szczególnie pomocne przy płytkach większych formatów,
- ma możliwość mocowania noży o średnicy od 6 mm do 10 mm (w zestawie z przecinarką dostarczany jest nóż o średnicy 6 mm),
- wyposażona jest w ogranicznik boczny z podziałką milimetrową i przystawką 45°, do cięć seryjnych i skośnych
- przecinarka objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
PARAMETRY TECHNICZNE MASZYNKI DO CIĘCIA PŁYTEK FAST 65, RUBI [13940]:
- maksymalna grubość ciętej płytki: 12 mm,
- długość cięcia: 65 cm,
- wielkość płyty przy cięciu po przekątnej: 45 x 45 cm,
- waga: 6,3 kg,
- opakowanie: karton
| waga kg: | 6,3 kg |
| opakowanie: | karton |
| długość cięcia: | 65 cm |
| wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: | 45x45 cm |
| maksymalna grubość ciętej płytki: | 12 mm |
| EAN: | 8413797139402 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 6.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
