przecinarka ręczna do płytek FAST 85, Rubi [13941]
-
Producent:
-
Kod producenta:13941
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7577 pkt. |
Lekka i funkcjonalna przecinarka FAST-85, Rubi 13941, do cięcia płytek ceramicznych.
Maszynka do płytek przeznaczona do cięcia prostego płytek o długości do 85 cm, a przy cięciu po przekątnej do cięcia płytek o maksymalnych wymiarach 60 x 60 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Lekka i funkcjonalna przecinarka do płytek, FAST 85, Rubi [13941]:
- podstawa wyciskana z aluminium zapewnia niewielki ciężar, a sztywna budowa i duża siła łamania płytek umożliwiają wszechstronne zastosowanie,
- maszynka do płytek jest wyposażona w ruchomą głowicę z łamaczem dla łatwiejszego nacinania płytek,
- ślizgi z polimeru POM (polioksymetylen) zapewniają dużą precyzję cięcia i redukują tarcie po prowadnicy,
- prowadnice o średnicy 18 mm ze stali chromowanej i zabezpieczonej antykorozyjnie,
- przecinarka wyposażona jest w boczne rozszerzenia podstawy umożliwiające stabilne podparcie płytki, co jest szczególnie pomocne przy płytkach większych formatów,
- ma możliwość mocowania noży o średnicy od 6 mm do 10 mm (w zestawie z przecinarką dostarczany jest nóż o średnicy 6 mm),
- wyposażona jest w ogranicznik boczny z podziałką milimetrową i przystawką 45°, do cięć seryjnych i skośnych
- przecinarka objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
PARAMETRY TECHNICZNE MASZYNKI DO CIĘCIA PŁYTEK FAST 85 RUBI [13941]:
- maksymalna grubość ciętej płytki: 12 mm,
- długość cięcia prostego: 85 cm,
- wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: 60 x 60 cm,
- waga: 7,5 kg,
- opakowanie: karton
| waga kg: | 7,5 kg |
| opakowanie: | karton |
| długość cięcia: | 85 cm |
| wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: | 60x60 cm |
| maksymalna grubość ciętej płytki: | 12 mm |
| EAN: | 8413797139419 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.00 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
